Cellini Hakkında

Misyonumuz; Masajın sağlıklı yaşamın bir parçası olduğunu, gelişmiş ülkelerdeki masaj koltuğu kullanım oranlarına baktığımızda açıkça görmekteyiz. Amacımız, masajın insan anatomisine ve yaşam kalitesine olumlu etkilerini anlatarak; Kişilerin bu konfora doğru ürün seçenelekleri ile ulaşmasını sağlamaktır.

Masaj Koltuğu Ergo Sağlık ve Ev Ürünleri Tic. Ltd. Şti tarafından Cellini ® markası ile 1996’dan itibaren Türkiye pazarına sunulmaktadır.

Cellini masaj koltukları; Entegre çalışma sistemini prensip olarak benimsemiştir. İthalatını gerçekleştirdiği masaj koltuklarını ve yan ürünlerini, hizmet kalitesini korumak amacı ile sadece kendi şubeleri kanalıyla pazarlamaktadır. Türkiye çapında servis hizmetlerini; 360 noktada Profilo servisleri ve kendi profesyonel kadrosu ile vermektedir.

Cellini, Dünyaca tanınmış Japon Inada, Malezyalı Ogawa ve Taiwanlı Tokuyo firmalarının Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri distribütörlüğünü üstlenmiştir.

Vizyonumuz:
25 yıldır müşterilerine doğru masaj koltuğu ve ürünleri sunarak müşterilerinin güvenini kazanan Cellini; İnsanları henüz sağlıklıyken düzenli masajla tanıştırıp, benimsediği bu vizyon çerçevesinde sağlık problemlerini oluşmadan engellemeyi amaçlamaktadır.

MASAJ KOLTUĞU ALMAK BİR SAĞLIK YATIRIMIDIR.

Fizik tedavi ve rehabilitasyon konusunda uzman doktorlar ile sürdürdüğümüz iletişim sayesinde; Sağlık problemleri yaşayan kişilere, tedavilerinde yardımcı olabilecek masaj teknikleri ile donatılan ürünlerin tercihinde rehberlik etmektir. Bu vizyon çerçevesinde, Manuel terapi yöntemlerinin evinizde de sürekliliğini sağlayıp, sağlığın korunmasını amaçlamaktayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Mutlu Müşteriler

25 yıldır on binlerce müşterimizin dostu olduk. Dostlarımıza ihtiyaçları doğrultusunda ürün tavsiye etmeyi kendimize görev saydık.

6 Mağaza

İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan 4 Avm ve 2 Cadde mağazamızın yanı sıra güven içerisinde online alışveriş yapabileceğiniz internet sitemizle de günün her saati yanınızdayız.

Sektörde Lider

25 yılı aşkın deneyimimiz ile sektörde lider olmanın gururunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

7/24 Destek

Sattığımız tüm ürünlerde satış öncesi ve satış sonrası haftanın her gün ve saatinde hizmetinizdeyiz.

Servis Ağı

81 il ve 360 nokta ile geniş servis ağına sahibiz. İstanbul’da kendi servis ekibimiz olmak üzere Türkiye’nin her noktasında Profilo yetkili servisleri ile hizmet vermekteyiz.

Upgrade Özelliğimiz

2 yıl içerisinde satın aldığınız fiyattan masaj koltuğunuzu alıp aradaki fark karşılığı üst versiyon koltuklara geçme özelliğidir. Eğer 2 yıldan sonra değişim talep edilirse uzman ekiplerimiz tarafından koltuğunuza fiyat değerlemesi yapılarak yine bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Kapat
Giriş yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Bizi arayın