Masajı her günün bir parçası yapın.

Birinci ağızdan Cellini® kullanıcılarından masaj terapi deneyimini dinleyin.

Cellini®

Biz her zaman insanların ellerinden gelenin en iyisini yapabilmeleri ve kendilerini en iyi hissetmelerine yardımcı olan devrimci yeni fikirler ve çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Fizik tedavi ve rehabilitasyon konusunda uzman doktorlar ile sürdürdüğümüz iletişim sayesinde; sağlık problemleri yaşayan kişilere, tedavilerinde yardımcı olabilecek masaj teknikleri ile donatılan ürünlerin tercihinde rehberlik etmek öncelikli hedefimizdir.

Her gün masaj terapisi deneyimi yaşamak;

  • Stresinizi azaltmaya,
  • Kan dolaşımınızı arttırmaya,
  • Sırt ağrılarınızı ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Yüzlerce referansımızın her biri farklı ihtiyaçlar için Cellini’yi tercih etti.

Ürünü yeni aldım, çok memnun kaldım. Hem satış hemde servis hizmeti çok iyi, masaj koltuğu olağanüstü. Çok teşekkür ediyorum.

Mehmet İbrahim CansunarR8 için, 14 Haziran 2018

Müthiş bir koltuk, kendime aldığım en güzel hediye, sırt ve bel ağrılarıma çok iyi geldi, tavsiye ederim.

Özlem KurdoğluR8 için, 24 Ocak 2019

Ogawa Master Drive bir masaj koltuğu değil, yapay zekanın nasıl masaj yaptığının çok ikna edici bir örneği. Başka bir boyut.. Bir tür geleceğe yolculuk koltuğu gibi. Bir kere bu yolculuğu yapınca dönmek istemiyorsunuz.

Murat BirselOgawa Master Drive için, 14 Haziran 2017

5 – 6 yıldır Cellini masaj koltuğu kullanıyorum bu R8 modelini alalı 1 hafta oldu çok memnun kaldım. Her gün sabah akşam kullanıyorum herkese özellikle sert masaj sevenlere tavsiye ederim çok başarılı bir model olmuş.

Bünyamin ArslanR8 için, 11 Nisan 2019

Comodo için gelmiştim ,bu modeli seçtim ısıtması ve arka duvara boşluk gerektirmemesi + sı oldu. 10 yıl garanti ve teslimat hızı müthiş

Pınar BorovalıRoyal için, 4 Ocak 2019

Ürününüzü A plus avm deki mağazanızdan aldım.ilk önce bu mağazada bana gösterilen ilgi alaka ve yakınlıklarından dolayı gökhan bey,selim bey ve üstün beye çok ama çok teşekkür ederim.ürünüm tam istediğim saatte ,istediğim şekilde paketlenmiş ve özel mesajımla eve geldi.tekrar ilginiz için teşekkür ederim sevgiler.

Serdar Çağlani-Smart Plus için, 28 Kasım 2018

Size en uygun çözümleri öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için lütfen yardim@cellini.com.tr adresine mail gönderin veya +90 (216) 385 7000 numaralı telefondan bizi arayın.