Circles
Image
Image

Yer çekimine meydan okuyun.

İnsan vücudu, yer çekimi dahil tüm fiziksel etkilerden kurtulduğunda neler oluyor?
Astronotların yörüngeye çıkmaları sırasında NASA tarafından geliştirilen
nötr vücut duruşu pozisyonundan ilham alın.

Ağrılarınızdan
Kurtulun

Omurga üzerindeki baskıyı ortadan kaldırın

Doğal duruşunuzu geri kazanarak omurganız üzerinde olumsuz etkiler yaratan yer çekimi kuvvetini azaltabilir, basıncı azaltmaya ve ağrılarınızı hafifletmeye yardımcı olur.

Sırt Ağrısını Azaltın

Giderek artan ofis içi hareketsiz hayat, bilgisayar başında geçirilen saatler, bilinçsiz yapılan ev işleri, rahatsız koltuklar, direksiyon başında tüketilen dakikalar insanları doğal duruşlarından uzaklaştırıyor.

Şişlikleri Azaltın

Bacakları nötr bir duruş pozisyonuna yükseltmek, kan dolaşımını iyileştirmek ve daha rahat dinlenmeye yol açar. Vücudunda şişlik ve iltihap problemi çekiyorsanız problemlerinizi çözmeye yardımcı olur.

Gerilim ve stres kaynaklı baş ağrıları ve göz yorgunluğunu hafifletir.

Vücuttaki her kas ve sinir birbirine bağlıdır. Ağrılara sahip bir boyun gözlerinizi sürekli olarak zorlar. Düzenli masaj sırt, boyun ve vücudun tüm kaslarına kan akışını düzenler ve arttırır, böylece doğal sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olur.

Cellini®
Ağrı azaltmada popüler ürün

Perfect Chair.

Daha Fazla Bilgi
 

Stresi
Azaltın

Sıfır Yer Çekimi

Sıfır yer çekimi doktorlar tarafından en sağlıklı oturma şekli olarak desteklenmektedir. Vücudunuzun yer çekimine meydan okumasını sağlayarak tamamen gevşeyebilir ve stresten uzaklaşabilirsiniz.

Baş ağrısına meydan okuyun

Boyun ve omuzlarınızdaki basıncın azalması, baş ağrısının şiddetini azaltmaya veya tamamen ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Cellini®
Stres azaltmada popüler ürün

Royal.

Daha Fazla Bilgi
 

Daha iyi hissedin

Rahat Uyku

Omurganızdaki stresin ve bunun sonucunda ortaya çıkan bel ağrısının azalması, uyku kalitenizi ve sürenizi büyük ölçüde arttırabilir.

Kendinize Güvenin!

Dik duruş kendine güvenin ifadesidir. Kendine güvenen kişiler saklanmak istemezler. Kambur duruş, zamanla bilinçaltımızda saklanma ihtiyacını yerleştirir.

Bozuk duruş etrafınıza olumsuz sinyaller gönderirken; düzgün bir postüre sahip olarak daha öz güvenli ve kendinden emin biri haline gelebilirsiniz. Bozuk duruş daha sağlıksız bir görünüşe bürüneceğinize ve çekiciliğinizi yitireceğinize sebep olmaktadır. Doğru duruş ise sizi daha genç ve daha canlı gösterecektir.

Cellini®
Sınıfının en iyisi.

Ogawa Smart Edge+

Daha Fazla Bilgi

Bozuk duruş daha sağlıksız bir görünüşe bürünmenize ve çekiciliğinizi yitirmenize sebep olabilir. Doğru duruş ise sizi daha genç ve daha canlı gösterecektir.

Yalnızca Cellini'ye teslim olarak duruşunuzu değiştirebilir, pek çok sağlık sorununu önleyebilir ve daha canlı, daha öz güvenli birisi haline gelebilirsiniz.